VeniVidiVici õpilasvahetusprogramm

Postitud: 09. märts 2020

VeniVidiVici õpilasvahetus on mõeldud neile 7.-12. klassi noortele, kes soovivad õppida mõnes teises Eestimaa koolis. Programm võimaldab noortel tutvuda Eestimaaga, leida uusi sõpru, suurendada ühtekuuluvust ja muukeelsete koolide õpilastele ka keelepraktikat.

1) Lühiajaline vahetusvõimalus

Õpilane saab õppida ükskõik, millises VeniVidiVici programmiga liitunud 182 koolis http://vvvopilasvahetus.ee/koolide-nimekiri/ kas üks või kaks nädalat. Тasuda tuleb 30€ suurune osalustasu; vvv õpilasvahetus maksab kinni õpilase sõidukulud.

2) Keeleõpe

Õpilane peab valima liitunud koolide nimekirjast teise õppekeelega kooli, kus ta õpib vahetusperioodi ajal neli nädalat. Õpilane osalustasu maksma ei pea; vvv õpilasvahetus maksab õpilasele 200€ suuruse stipendiumi ning kompenseerib sõidukulud.

Programmi toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Küsimuste korral pöörduda:

Tatjana Waldek, projektijuht

tatjana_waldek@apkool.ee

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Share to Google Plus

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: