Mika Keränen

Postitud: 12. märts 2018

6. märtsil oli meie kooli õpilastel (4.- 6. klass) suurepärane võimalus kohtuda selle aasta Tartu linnakirjanikuga, kelleks on Mika Keränen. Kirjanik rääkis kaasahaaravalt, kuidas ta Eestisse sattus, miks ta otsustas eesti keele ära õppida, millega ta tegeleb vabal ajal ja tunnistas, et Tartu on tema arvates elamiseks kõige parem koht maailmas. Õpilased kasutasid tublilt ära võimaluse küsida Mika Keränenilt erinevaid küsimusi, millele kirjanik hea meelega ja humoorikalt vastas.

Meie kool täiendas Mika Keräneni kruusikogu erilise kruusiga, mille valmistas kunstiõpetuse õpetaja Anna Savihhina. Lisaks kinkisime talle kalendri, mille lehti kaunistavad õpilaste joonistatud pildid. Soovime kirjanikule inspireerivaid hetki, häid mõtteid ja libedat sulge!

Egne Rästa
eesti keele õpetaja

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Share to Google Plus

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: