Metoodiliste oskuste laat

Postitud: 03. mai 2018

20.04.2018 tähistas meie kool LAK-õppe kuud Metoodiliste oskuste laada läbiviimisega. Õpiüritusest võttis osa 60 haridustöötajat üle Eesti. Särtsakad töötubade juhendajad – pedagoogid Tartu, Pärnu, Tallinna ja Valga keelekümbluskoolidest – andsid endast parima, et muuta õppepäev osalejate jaoks meeldejäävaks kogemuseks.

2018. aasta laadast saab lugeda Õpetajate Lehest , eelmise aasta laadast saab lugeda siit.

Õpiüritust toetas SA INNOVE.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Share to Google Plus
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: