Kontaktandmed

Kooli aadress: Uus 54, 50606 Tartu
E-mail:
(apkool@apkool.tartu.ee)

Direktor:
Alina Braziulene
(direktor@apkool.tartu.ee)
tel. 746 1732
Vastuvõtuajad (kokkuleppel):

  • teisipäeviti kell 16.00-18.00
  • neljapäeviti kell 13.00-15.00
  • reedeti kell 8.00-10.00

Sekretär:
Svetlana Dolgorukova  (sekretar@apkool.tartu.ee)
tel. 746 1733

Õppealajuhatajad:
Tatjana Kodas
(tatjana_kodas@apkool.tartu.ee)
Alvina Lillemets
(alvina_lillemets@apkool.tartu.ee)
tel. 746 1757

Majandusjuhataja:
Aleksei Vašanov
(majandusjuhataja@apkool.tartu.ee)
tel. 5142039

Järelevalve spetsialist:
Katrin Ohakas
, (Katrin.Ohakas@hm.ee)
Mob. 5687 0346;  tel. 735 4068

Andmekaitse küsimustes pöörduda:
andmekaitse@raad.tartu.ee

 

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Asukoht

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: