Eesti Töötukassa töötoad 8.-9. klassidele

Postitud: 02. märts 2020

Ajavahemikul jaanuar- märts 2020 osalevad 9. klasside õpilased Töötukassa töötubades „Õppe-ja karjäärivõimalused“ ja „Ettevalmistus õppe- ja töövestluseks“. Töötubade eesmärgiks on tõsta noorte tööalast teadlikkust ning suurendada nende võimalusi hiljem tööd leida. Õpilased saavad praktilist infot huvitavas ja neid aktiivselt kaasavas vormis tööturu trendidest ja suundumustest, tööandjate ootustest ja soovitustest noorele tööotsijale ning noorte olukorrast tööturul. Huvilised saavad eraldi osaleda vestluse simulatsioonis ja personaalselt (45 min) suhelda karjäärinõustajaga.

8b klassile korraldatakse kolm töötuba ettevõtluse, pere-eelarve ja töömaailma teemadel.

Iga töötoa kestus on 1,5 tundi, töökeeleks on eesti keel, individuaalset nõustamist on võimalik saada emakeeles.

Küsimuste korral:
Таtjаnа Wаldеk
projektijuht@apkool.tartu.ee

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Share to Google Plus

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: