Õpetajad

Bondar, Viktoria

Inglise keel

E-mail: viktoria_bondar@apkool.ee
Lisainfo:

Lapsehoolduspuhkusel

Braziulene, Alina

direktor, füüsika õpetaja

E-mail: direktor@apkool.ee
Telefon: (+372) 7461 732
Tööaeg:

E-R: 8.00-16.00

Vastuvõtt:

T: 16.00-18.00 (kokkuleppel)
N: 13.00-15.00 (kokkuleppel)
R: 8.00-10.00 (kokkuleppel)

Konsultatsiooniajad:

R: 1. tund (kab.306)

Burlova, Ljudmila

Vene keel, kirjandus

E-mail: ljudmila_burlova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 6. tund (kab. 306)

Davõdova, Larissa

Bioloogia, geograafia, inimeseõpetus

E-mail: larissa_davydova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 204)

Golubeva, Jelena

Füüsika, matemaatika, tööõpetus

E-mail: jelena_golubeva@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 1. tund (kab. 203)

Gontšarova, Niina

Matemaatika

E-mail: niina_gontcharova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7.tund (406)

Guštšin, Aleksandr

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: aleksandr_gushin@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (kab. 231)

Ignatjeva, Natalia

Vene keel, kirjandus

E-mail: natalia_ignatjeva@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 7. tund (kab. 304)

Jeroštšenko, Julia

algõpetus

E-mail: julia_jerostsenko@apkool.ee

Karetina, Jelena

Algõpetus, tööõpetus

E-mail: jelena_karetina@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (kab. 419)

Kirss, Anastasiia

Inglise keel

E-mail: anastasiia_kirss@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 6. tund (kab. 231)
K: 7. tund (kab. 231)

Kodas, Tatjana

õppealajuhataja, eesti keel

E-mail: tatjana_kodas@apkool.ee
Telefon: 746 1757
Tööaeg:

E-R: 7.30 - 16.00

Vastuvõtt:

N: 8.00 - 10.00

Konsultatsiooniajad:

K: 8. tund (kab. 418)
N: 1. tund (kab. 418)

Kožanova, Svetlana

Matemaatika, loodusained, parandusõppe

E-mail: svetlana_kozhanova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 416)

Kravtšenko, Olga

Arvutiõpetus, matemaatika

E-mail: olga_kravchenko@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 7. tund (238)

Lisainfo:

Kodulehekülg

Kumari, Lehar

Kehaline kasvatus

E-mail: lehar_kumari@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 6.-7. tund

Kuzenkova, Tatjana

Inglise keel

E-mail: tatjana_kuzenkova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 407)

Laaniste, Annika

Eesti keel

E-mail: annika_laaniste@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 6. tund (kab. 154)

Lanevskaja, Olga

Algõpetus

E-mail: olga_lanevskaja@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

K: 7. tund (kab. 314)

Laur-Põder, Ilona

Inglise keel

E-mail: ilona_laur@apkool.ee
Lisainfo:

Lapsehoolduspuhkusel

Lillemets, Alvina

õppealajuhataja, matemaatikaõpetaja

E-mail: alvina_lillemets@apkool.ee
Telefon: 746 1757
Tööaeg:

E-R: 7.30 - 15.30

Vastuvõtt:

T: 10.00 - 12.00
K: 13.00 - 15.00

Konsultatsiooniajad:

N: 1. tund (kab. 204)
R: 1. tund (kab. 202)

Luptova, Jekaterina

Algõpetus, parandusõppe

E-mail: jekaterina_luptova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

K: 6. tund (kab. 147)

Matikainen, Olga

Eesti keel

E-mail: olga_matikainen@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 307)

Merzin, Svetlana

Algõpetus

E-mail: svetlana_merzin@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 6. tund (kab. 152)

Morjakova, Galina

Algõpetus

E-mail: galina_morjakova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (kab. 149)

Nebogatova, Irina

Kehaline kasvatus

E-mail: irina_nebogatova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 8. tund (aula)

Nešpanov, Igor

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

E-mail: igor_neshpanov@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 8.tund (kab. 415)

Nikolajenko, Olimpiada

Karjäärikoordinaator, kehalise kasvatuse õpetaja

E-mail: olimpiada_nikolajenko@apkool.ee
Telefon: 746 1757
Tööaeg:

T: 15.00 - 17.00
K: 10.00 - 12.00
N: 11.00 - 13.00
R: 11.00 - 13.00

Konsultatsiooniajad:

T: 7,tund (kab. 234)

Lisainfo:

Kodulehekülg

Nõmme, Vivika

Algõpetus, eesti keel

E-mail: vivika_nymme@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

K: 7. tund (kab. 155)

Olonen, Svetlana

Inglise keel

E-mail: svetlana_olonen@apkool.ee

Pekšina, Olga

algõpetus

E-mail: olga_peksina@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 7. tund (kab. 148)

Polzunova, Anna

Matemaatika

E-mail: anna_polzunova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7.-8. tund (kab. 404)

Popov, Dmytro

Inglise keel

E-mail: dmytro_popov@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 6. tund (kab. 414)

Rääbis, Marika

Vene keel, kirjandus

E-mail: marika_raabis@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

K: 6.-7. tund (kab. 232)

Rästa, Egne

Eesti keel

E-mail: egne_rasta@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 8.tund (405)

Reshetnikova, Irina

Eesti keel

E-mail: irina_reshetnikova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 310)

Savihhina, Anna

Joonistamine, kunstiõpetus, muusika

E-mail: anna_savihhina@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 7.tund (kab. 305)

Semjonova, Alla

Algõpetus

E-mail: alla_semjonova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

T: 7. tund (kab. 317)

Ševtšenko, Olga

Algõpetus

E-mail: olga_shevchenko@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (kab. 316)

Šipulina, Svetlana

Muusika

E-mail: svetlana_shipulina@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 7.tund (201)

Teperik, Irina

Abiõpetaja

E-mail: irina_teperik@apkool.ee

Treštšalova, Tatjana

Kehaline kasvatus

E-mail: tatjana_treshchalova@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 8. tund (aula)

Truhhan, Olga

Algõpetus

E-mail: olga_truhhan@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 7. tund (kab. 153)

Tsvetkova, Tatjana

psühholoog, matemaatika

E-mail: tatjana_tsvetkova@apkool.ee
Telefon: 55 62 4190
Tööaeg:

E: 09.00 - 16.00
T: 09.00 - 16.00
K: 09.00 - 16.00
N: 11.00 - 18.00
R: 09.00 - 16.00

Vastuvõtt:

E: 10.00-15.00 (kab.411)
T: 10.00-14.00 (kab.223)
K: 10.00-15.00 (kab.411)
N: 11.00-16.00 (kab.223)
R: 9.00-10.00; (kab.223)

* nõustamised lapsevanematega kokkuleppel

Tubin, Valentina

Eesti keel

E-mail: valentina_tubin@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 6. tund (kab. 407)

Tuvik, Viktor

Tööõpetus

E-mail: viktor_tuvik@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

K: 8. tund (140)

Vološin, Jevgeni

Infojuht, muusika õpetaja

E-mail: infojuht@apkool.ee
Telefon: 746 1733
Tööaeg:

E: 07.30 - 08.00
09.00 - 12.00
14.00 - 15.30
T: 7.30 - 08.00
09.00 - 13.00
14.00 - 15.30
K: 07.30 - 08.00
09.00 - 11.00
13.00 - 15.30
N: 08.00 - 15.30
R: 07.30 - 10.00
11.00 - 12.00
13.00 - 16.00

Konsultatsiooniajad:

T: 7.-8. tund (kab. 238)

Waldek, Tatjana

Projektijuht, Inglise keel

E-mail: tatjana_waldek@apkool.ee
Telefon: 746 1733
Tööaeg:

E-R; 8.30 - 16.30

Vastuvõtt:

eelneval kokkuleppel

Konsultatsiooniajad:

K: 7 tund (kab. 231)

Zarudnjaja, Tatjana

Bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus,

E-mail: tatjana_zarudnjaja@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (kab. 233)

Žilkina, Vija

Raamatukoguhoidja, tööõpetuse õpetaja

E-mail: viia_zhilkina@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

E: 7. tund (raamatukogu)

Lisainfo:

Raamatukogu vastuvõtuajad

Zinakov, Maksim

Keemia, loodusõpetus

E-mail: maksim_zinakov@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

R: 1. tund (kab. 234)

Zvauns, Galina

Algõpetus, eesti keel

E-mail: galina_zvauns@apkool.ee
Konsultatsiooniajad:

N: 7. tund (kab. 403)