Alates 16. märtsist on koolis korraldatud õppetöö distantsõppe vormis.

Postitud: 25. märts 2020

Alates 16. märtsist on koolis korraldatud õppetöö distantsõppe vormis.

1) Terviseameti käitumissoovitused:
1. Palun viibige kodus.
2. Võimalusel tellige toit koju.
3. Palun ärge külastage avalikke kohti.
4. Järgige terviseohutuse nõudeid:

• peske regulaarselt käsi ja võimalusel desinfitseerige;
  • vältige kätega näo, silmade, suu ja nina puudutamist;
  • tuulutage ruume regulaarselt (vähemalt kaks korda päevas minimaalselt 15 minutit korraga);
  • köhimisel/aevastamisel katke nina ja suu paberräti või käe varrega (kasutatud paber visake kohe ära ja seejärel peske käed).

2) Mida tähendab distantsõpe?

Distantsõppe eesmärk on vältida inimeste omavahelisi otsekontakte, et takistada viiruse edasist levikut. Oluline on püsida kodus ja tegeleda õppetööga, mis toimub alates 16. märtsist kehtiva tunniplaani alusel distantsõppena kuni uute korraldusteni. Õppetöös osalemine on kõigile õpilastele kohustuslik.

Kõik õpilased peavad olema teadlikud ja omama pidevat ülevaadet Stuudiumis olevatest teavitustest ja korraldustest. Kui õpetaja soovib õpilastega suhelda reaalajas, annab ta sellest teada hiljemalt eelmise ainetunni sissekandes.

3) Kui kaua distantsõpe kestab?

Distantsõppe perioodi pikendamise vajadus otsustatakse iga kahe nädala järel, lähtudes olukorra arengust. See tähendab, et hetkel kehtib selline õppetöö korraldus märtsikuu lõpuni või kuni olukorra muutumiseni. Lisainfo tuleb kooli veebilehele ja Stuudiumisse.

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Share to Google Plus

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: